12G-SDI TO HDMI 2.0 EXTENDER – TRANSMITTER / MAX-12G-HDMI
Mã sản phẩm: MAX-12G-HDMI
Hãng: PureLink / Made in USA
Giá: Liên hệ
Product
12G-SDI to HDMI 2.0 Extender – Transmitter
Input Signal Type(s)
12G-SDI (2nd input is redundant)
Output Signal Type(s)
HDMI 2.0
Supported Resolutions
Compliance
HDMI 2.0, HDCP 2.2
Supported Audio Formats
Power Consumption
DC +12V
main power
AC100~220V
Operating Temperature
-4°F ~ 158°F (-20°C ~ 70°C)
Compatibility
Compatible with MAX-HI
SDI STANDARD
SDI VIDEO SAMPLING
YCbCr 4:2:2
SDI AUDIO SAMPLING
48KHz, 24Bits, 8Channel
EDID CONTROL PORT
16 Position Rotary Switch
Operating Humidity
10% ~ 80%
Operating altitude
3,000m Max.
Control Port
Dip Switch
Features
12G-SDI to HDMI 2.0 Transmitter for Media Axis™
Supports input resolutions up to 4K@60Hz